Kas ma peaksin laenu andma kiirlaen kohe härrale või isegi pereliikmele?

Enne kui otsustate nõustuda andma härra või võib-olla võrdluse, võiksite otsustada, kas on soovitatav sularaha laenata. Kindlaks antud raha sobib kindlasti igaks kitsikuseks, samuti tuleb leida ametikoht ja alustada hüvitist. Peaksite hoidma tagasimaksesõna mõnes taastatavas vormingus ja veenduma, et mõlemad pooled hakkavad nägema maksehäire või isegi mittemaksmise tagajärgi.

laenud

Nagu laenuandja, peate omandatud intressi suurendamiseks sisestama vormid 1098 ja alustama intressimäärade sees 1099. Raiskamisel võib olla suuri maksusoodustusi.Hiljuti avaldatud CNN Fundsi uurimine näitas, et 27% krediiti andnud inimestest ei saanud raha tagasi ja 43% ei saanud kogu kasumit.

Rahastamise kiirlaen kohe disain peab jaemüügis olema, mida neid sündmustega nimetatakse, sularaha ja tagasimakse terminoloogiat. Siin on vocab kindlasti pühendatud uue laenuvõtja stsenaariumile, sisaldades ühekordset arveldust juhuks, kui laenuvõtja soovib olulist rahalist tõuget. Lisaks peab krediidikujundus kehtestama tähtaja, sõnasaamise, õigluse, ülekantavuse ja alustama taandumist, kui isik ei täida makseid.Kui laenuvõtja rahalised vahendid tulevikus muutuvad, muudetakse seetõttu ka väikesi.

Juhul, kui laenate härra või isegi sugulase sularaha, garanteerige, et seadistus on tegelikult kirjas. Ilmselgelt võetakse ettemakse vastu kirjalikult ja paljude tegevuste jaoks on vaja dokumenti kulutada. Hääletatud kokkulepe ei ole täpne tõend kujunduse kohta, seega on palju parem sõlmida kirjalik kokkulepe ja hakata seda taotlema juristi käest. See võimaldab teil hoida oma parandusi kaitstuna. Veenduge, et mõistate, kuidas mis tahes kohustuste tähtsus teid kindlasti mõjutab, ning järgige oma kokkulepet samaväärselt, kuna saate.

Samuti peaksite kaaluma, kas saate raha anda, kui soovite raha laenata, kui soovite inimesele ilma rahalist heaolu suurendamata. Raha taotlemine isand või isegi pereliige ei pruugi aidata teil end paremini tunda, kuid see võib teie sideme ja pangakontoga seotud pingeid tekitada. Mõistlik on seada oma põhieesmärk oma rahalise heaolu sisemusse, mitte tunda end sunnitud andma kapitali.

Olenemata sellest, kas kaalute sõbra või pereliikme rahastamise lubamist, võtke kindlasti aega, et saaksite valida, kuidas teile hüvitatakse, kui kasutaja raha tagasi ei maksa. Lisaks ei tohiks te kapitali vahendeid hankida, kui teil on vaja kedagi uuest piiratud krediidist, see on ebausaldusväärne äri, mis tähendab, et teie suhe väheneb oluliselt.

Kuna sõpradelt või pereinimestelt küsimine maksab vähem kui päevaraha ettemaksete krediiti, on see ka paremini reguleeritav. Erinevalt väljakujunenud finantseerimisasutustest ei pruugi see, keda sa armastad, või võib-olla sugulane koos sinuga eelarvekontrolli läbi viia. See on ideaalne nii piiratud kui ka halva krediidivõimega daamidele. Tavaliselt on see mõistlik viis oma krediidivõimet parandada. Krediit võib muuta teid kvalifitseeritud saama rahalist krediitkaarti ja alustama seejärel hüpoteeklaenutoodete müüki. Samuti peaksite oma krediidiskooris kaaluma hüpoteeklaenu pika lausega šokki.